Tuesday, 25 December 2012

Aktiviti UPSP (sambungan 3)



ANUGERAH TOKOH NILAM NEGERI 2011
KATEGORI SEKOLAH RENDAH BANDAR 
1.         TAN JIA QI
          SJKC SHIH CHUNG CAWANGAN

2.         ARUN KUMAR A/L SARAVANAN
         SJKT MAK MANDIN

3       NUR FARZANA BT. MOHD ZURAIDI
        SK BERTAM INDAH

4      AYU NADHIRAH BT. MOHD ZAINI
        SK BERTAM INDAH

5       EUNICE LIM MIN YEE
         SJKC SHIH CHUNG CAWANGAN

6       DANISH AKALIL B. A. RAZAK
         SK PAUH JAYA

7       ARATI A/P VENGDESPARAN
        SK PEREMPUAN METHODIST

8      FARAH NUR ATHIRAH BT. NORZAMAN
        SK BERTAM INDAH

9      MUHAMMAD AKMAL B. MOKHTAR
        SK WELLESLEY

10    TAN YEE HUI
         SJKC UNION         
Tokoh NILAM ( SR )                                       Tokoh NILAM (SM )
 
  
KATEGORI SEKOLAH RENDAH LUAR BANDAR 
1      NUHA ATINA BT. A. GHAFAR

        SK JAWI

2.     AISHAH ZAHIDAH BT. SHAHRIM
        SK POKOK SENA

3.     ARDINI ATHIRAH BT. MOHD  MUNAWAR 
        SK SERI TASEK

4      SITI SARAH BT. ABDUL RAHMAN
        SK SUNGAI DUA

5      SITI NOOR AISHAH BT. MOHD RUSDI
        SK ARA RENDANG

6       NUR SHAFIQAH BT. SABIRI
        SK ARA RENDANG

7      NURUL SHAMIMI BT. SHAHIDAN
        SK ARA RENDANG

8      AUNI NAWWARAH BT. MOHD YUSOF
        SK SUNGAI DUA

9      NUR SYAZANA BT. ZAKARIA
        SK PERMATANG SINTOK

10    AMIRA ILIYA BT. ZULKIFLY
        SK PENGKALAN JAYA

KATEGORI SEKOLAH MENENGAH BANDAR


1     TAN WEI YONG
       SMK SERI NIBONG

2     NORAHIDAH BT. ZAIDI
       SMK DATO’ ONN

3    ‘ATIQAH BT. MOHAMAD RADZI
       SMK DATO’ ONN

4     SITI ZULAIHA BT. AZMAL KHAN
       SMK (P) ST. GEORGE

5     HOH TJIN LI
       SMJK  PEREMPUAN CHINA

6     NURUL AFIQAH BT. MANSOR
       SMK DATO’ ONN

7     JESSIE KHOR JIA YUN
       SMK (P) METHODIST

8     VINIYSAA A/P VIJAYAN
       SMK (P) ST. GEORGE
9     NUR FATEN EZZATY BT. ALIAS
       SMK ABDULLAH MUNSHI

10   ILAYARANI A/P DEVARAJOO
       SMK SERI NIBONG
KATEGORI SEKOLAH MENENGAH LUAR BANDAR

1     NUR FARAH AINA BT. ANUAR
       SMKA AL IRSHAD

2     SITI NAJWA BT. SHAMSUDIN
       SMKA AL IRSHAD

3     MUHAMMAD HAZRIQ B. ARSHAD
       SMKA AL IRSHAD

4     LUQMANUL HAKIM B. ABDUL RAZAK
       SMKA AL IRSHAD

5     FARAH BT. MD. FAUZI
       SMKA AL IRSHAD

6     AMIRA HUSNA BT. ZULFIKRI
       SMKA AL IRSHAD

7     NUR NABILAH BT. MOHAMAD SULAIMAN
       SMKA AL IRSHAD

8     NOR ATIQAH BT. MOHAMAD FUAZ
       SMKA AL IRSHAD

9     MUHAMMAD MUIZ B. AHMAD
       SMKA NIBONG TEBAL

10   NESHALENE A/P K.DIWAKAR
       SMK TAMAN WIDURI

TOKOH NILAM NEGERI 2011
SEKOLAH RENDAH
TAN JIA QI
SJKC SHIH CHUNG CAWANGAN
SEKOLAH MENENGAH
NUR FARAH AINA BT. ANUAR
SMKA AL IRSHAD





19. Peserta Tokoh NILAM Negeri bertolak ke BTPN Selangor untuk Anugerah Tokoh
      NILAM Kebangsaan pada 26.4.2012.
      
 
Copyright © . USE - Posts · Comments
Theme Template by BTDesigner · Powered by Blogger